banner isbank

TOKAT'TA SATRANÇ SINIFI OLMAYAN OKUL KALMAYACAK

Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası ile birlikte yürüttüğü “Satranç Sınıfları Projesi” kapsamında ilimizde bulunan 72 okula “Satranç Sınıfı” oluşturulmuştur.
      Okullarımıza Satranç Takımları, Satranç Kitapları ve Satranç Panosu hediye edilmiştir. Satranç Sınıfı oluşturulan okullarımızdan, Merkez TOBB Ortaokulu’nda düzenlenen törenle “Satranç Sınıfı” öğrencilerimizin kullanımına açılmıştır.
     Törene Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI, Milli Eğitim Şube Müdürü Fahri NAYMAN, Tokat Türkiye İş Bankası Merkez Şube Müdürü Gökmen TAŞ, 2. Müdür Nursel ESEN YELSELİ, Türkiye İş Bankası Sanayi Şubesi Müdürü Murat Ahmet KOÇLAR, Satranç İl Temsilcisi Doç. Dr. Nihat ULUOCAK ve Okul Müdürü Ömer GEZER katıldılar.
    Tokat Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI konuşmasında “Türkiye Satranç Federasyonu’na, Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası’na ve Tokat Satranç İl Temsilciliğine birlikteliğinden dolayı teşekkür ederek, Satranç Sınıfının öğrencilerimize hayırlı olmasını” söyledi.
    Tokat Satranç İl Temsilcisi Doç. Dr. Nihat ULUOCAK “Satranç sporunun gelişiminde katkı sağlayan bütün paydaşlara teşekkür etti. Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI’ya ilimizde yapılan satranç faaliyetlerinde desteklerinden dolayı teşekkür etti.”
   Tokat Türkiye İş Bankası Merkez Şube Müdürü Gökmen TAŞ “Türkiye İş Bankası olarak TSF ile bu sene yenilenen Ana Sponsorlu antlaşmasıyla satranç sporunun gelişmesinde ve yaygınlaşmasında çalışmalara devam edeceklerini” söyledi.
  Kurdele kesiminden sonra yeni satranç sınıflarına kavuşan öğrenciler heyecanla satranç oynadılar.


 
TAHTOBA İLKOKULU'NDA SATRANÇ SINIFI AÇILDI

  Türkiye İş Bankası Sanayi Şubesi Müdürü Murat Ahmet KOÇLAR Tokat Merkez Tahtoba İlkokulu’nda Satranç Sınıfı açılışını yaptı. Konuşmasında “Geleceğimizin teminatı öğrencilerimize başarılar” diledi. Tahtoba İlkokulu Satranç Antrenörü Göksel TASLIOĞLU’na çalışmalarından dolayı teşekkür etti.
  Tahtoba İlkokulu Satranç Antrenörü Göksel TASLIOĞLU “Türkiye Satranç Federasyonu ve Ana Sponsoru Türkiye İş Bankası ile birlikte yürüttüğü “Satranç Sınıfları Projesi” ni çok başarılı olduğunu söyledi. Bu sayede ilimizde yetişen satranç sporcuklarının başarılarının artacağını, malzeme ihtiyacı olan okullarımızın çalışma şartlarının düzeleceğini söyledi. Emeği geçenlere teşekkür etti.
  Öğrenciler yeni takımlarıyla eğlenceli ve zevkli maçlar yaptılar.


xlsSatranç Sınıfları Oluşturulan Okullar .xls

Banner - Market

tsf market_ban

Search

Bilgi Sistemleri

Lisans Bilgi Sistemi

UKD Bilgi Sistemi

Ulusal Takımlar Bilgi Sistemi

Satranç Oyna

Satranç TV

Satranç Akademisi

Mavi Kale

Satranç Veritabanıİl Temsilcilikleri

İl Temsilcilikleri

Satranç tahtasında tüm denizlerden daha çok macera vardır.
Pierre MAC ORLAN