banner isbank

2015-2016 TOKAT KÜÇÜKLER İL BİRİNCİLİĞİ SATRANÇ TURNUVASI

        Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Tokat Satranç İl Temsilciliği tarafından 02 – 03 Ocak 2016 tarihlerinde Hüseyin Akbaş Spor Salonu'nda 400 Sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Tokat Küçükler Satranç İl Birinciliği müsabakaları, sporcuların birbirinden zorlu ve çekişmeli mücadelelerine sahne olan maçlarla tamamlandı.   
    İl Birinciliği yarışmaları sonucun kategorilerine göre dereceye giren sporcuların madalyaları;
   
    Gençlik Merkezi Müdürü Kazım Elmas, Gençlik Merkezi Koordinatör Müdürü Erol Öktem, Tokat ASKF Başkanı Sezai Işkın, Satranç İl Temsilcisi Doç. Dr. Nihat Uluocak, İl Emniyet Müdürlüğü Başkomiser Dilek Yüksel, Dutluca İlkokulu Müdürü Zafer Yürekli ve Turnuva Başhakem Yardımcısı Göksel Taslıoğlu tarafından verildi.
    Turnuvamızın açılış töreninde bizleri yalnız bırakmayan İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Levent YAZICI'ya, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Sayın Cemil ÇAĞLAR'a teşekkür ederim. 
   Turnuvada görev yapan başhakem, başhakem yardımcıları ve hakem arkadaşlara başarılı yönetimlerinden dolayı teşekkür ederim. 
  Kategorilerinde dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını dilerim.
                                                                              Doç. Dr. Nihat ULUOCAK-İl Temsilcisi
Küçükler Satranç İl Birinciliği Sonuçları


Kızlar Kategorisi

2004 Doğumlu
1.Zeynep Gökçe Şahin
2.Melike Erağca
3.Kübra Er

2005 Doğumlu
1.Zeynep Ersever
2.Hüsranur Bozkaya
3.Ayşenur Bayırlı

2006 Doğumlu
1.Sare Bozkaya
2.Zülal Göksu Şahin
3.Rukiye Tatlı

2007 Doğumlu
1.Melike Güçlü
2.Hilal Cankurt
3.Büsra Aruk

2008 Doğumlu
1.Almina Çoban
2.Zümra Atik
3.Zeynep Yüzer

2009 Doğumlu
1.Hayal Deva Cankurt
2.Deniz Uçar
3.Elifnur Kargı

Genel Kategorisi

2004 Doğumlu
1.Eren Uluocak
2.Caferi Yayyar Solmaz
3.Esat Uluocak

2005 Doğumlu
1.Kürşat Hürkan Aydın
2.Emirhan Hızlı
3.Osman Cihan Ergüden

2006 Doğumlu
1.Efe Hakan Öztürk
2.Gökay Deniz Taslıoğlu
3.Sefa Güçlü 

2007 Doğumlu
1.Yunus Emre Ergüden
2.Arslan Buğra Öztürk
3.Mehmet Semih Kıyak

2008 Doğumlu
1.Ahmet Emin Ertuğrul
2.Umut Deniz Olgunay
3.Berat Yalçın

2009 Doğumlu
1.Yiğit Efe Yüksel
2.Ege Sarıkaya
3.Yusuf Mülkçi


 

Banner - Market

tsf market_ban

Search

Bilgi Sistemleri

Lisans Bilgi Sistemi

UKD Bilgi Sistemi

Ulusal Takımlar Bilgi Sistemi

Satranç Oyna

Satranç TV

Satranç Akademisi

Mavi Kale

Satranç Veritabanı



İl Temsilcilikleri

İl Temsilcilikleri

Satranç tahtasında tüm denizlerden daha çok macera vardır.
Pierre MAC ORLAN