banner isbank

SATRANÇ 1. KADEME YARDIMCI ANTRENÖRLÜK KURSU TAMAMLANDI

antrenrlk kursu_2    Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve TSF Tokat Satranç İl Temsilcili tarafından ilimizde açılan Satranç 1. Kademe Yardımcı Antrenörlük Kursu 08.03.2015 Pazar günü yapılan sınavın ardından tamamlanmıştır. Kurs eğitmeni Ordu ili 2. Kademe Satranç Antrenörü Hasan DÖNMEZ kursa katılan arkadaşlara "Teşekkür ederek sınavı başarıyla geçecek arkadaşlara Satranç Antrenörlüğü hayatlarında başarılar" diledi. 
    Satranç İl Temsilcimiz Sayın Doç. Dr. Nihat ULUOCAK kursa katılan arkadaşlara "Teşekkür ederek katıldıkları bu kurs sonucunda alacakları belge ile Tokat'ta satranç faaliyetlerinde çalıştırdıkları başarılı sporcularla aramızda görmek istiyoruz " dedi. TSF tarafından gönderilen kitapların dağıtımı yapıldı.


    Kurs Eğitmeni 2. Kademe Satranç Antrenörü Hasan DÖNMEZ ile bilgi paylaşımında bulunmak için iletişim numarası 0532 130 57 40 e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.   Güleryüz Satranç Spor Kulübü-ORDU

Antrenrlkl Kusu_4  

antrenrlk kursu_3

Antrenrlk kursu_5

antrenrlk kurs_1

Banner - Market

tsf market_ban

Search

Bilgi Sistemleri

Lisans Bilgi Sistemi

UKD Bilgi Sistemi

Ulusal Takımlar Bilgi Sistemi

Satranç Oyna

Satranç TV

Satranç Akademisi

Mavi Kale

Satranç Veritabanıİl Temsilcilikleri

İl Temsilcilikleri

Satranç tahtasında tüm denizlerden daha çok macera vardır.
Pierre MAC ORLAN