banner isbank

Küçükler İl Birinciliği Satranç Turnuvası Tamamlandı


         Küçükler Satranç İl Birinciliği müsabakaları bir birinden zorlu mücadelelerin yaşandığı maçlarla tamamlandı.
         Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz ile Tokat Satranç İl Temsilciliğinin işbirliği içerisinde 13-14 Aralık 2014 tarihlerinde Hüseyin Akbaş Spor Salonumuzda 212 Sporcunun katılımı ile gerçekleştirilen Tokat Küçükler Satranç İl Birinciliği müsabakaları sporcuların, bir birinden zorlu ve çekişmeli mücadelelerine sahne olan maçlarla sonuçlandı.
        İl Birinciliği yarışmaları sonucunda gerçekleştirilen madalya töreniyle kategorilerine göre dereceye giren sporcuların madalya ve başarı belgelerini;
        Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürümüz Oktay Düzen, Tesisler Şube Müdürümüz Nafi Demir, Tokat ASKF Başkanı Sezai Işkın, Satranç İl Temsilcisi Nihat Uluocak, Yol-İş Sendika Başkanı Hacı Ahmet Seçgin, Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürsoy Kızılgül, Tıp Fakültesi Genel Sekreteri Soner Pelit, Binbaşı Turgay Çelik, Yeşilyurt Yunus Emre Ortaokul Müdürü İsmail Akkuş, 100.yıl İlkokulu Müdürü Ali Üregen, Turnuva Başhakemi Ali Fuat Aydın ve Turhal Satranç İl Hakemi Özgür Taşdemir tarafından verildi.
       Kategorilerinde dereceye giren sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz. Ayrıca turnuva boyunca bizleri yanlız bırakmayan ve desteklerini esirgemeyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü yönetimine ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Turnuvada başarılı yönetimlerinden dolayı tüm hakemlerimize teşekkür ediyoruz.
        Turnuva resimlerine Foto Galeri bölümünden, Tokat Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü internet adresinden ve facebook adresinden ulaşabilirsiniz. 
Küçükler Satranç İl Birinciliği Sonuçları

2003 Doğumlu Bayanlar

1.Betül Südüpak
2.Zeynep Ebbar Polat
3. Emine Mutlu
2004 Doğumlu Bayanlar
1.Zeynep Gökçe Şahin
2.Melike Erağca
3.Merve Güçlü
2005 Doğumlu Bayanlar
1.Ayşenur Bayırlı
2.Hüsnanur Bozkaya
3.Sema Akkuş
2006 Doğumlu Bayanlar
1.Sare Bozkaya
2.Betül Berra Beköz
3.Fatma Rüstem Oğlu
2007 Doğumlu Bayanlar
1.Melike Güçlü
2.Hazel Çisem Aslan
3.Özge Pirdoğan
2008 Doğumlu Bayanlar
1.Almine Çoban
2.Selenay Pelit 
3.Medine Yılmaz
2003 Doğumlu Genel ( Erkekler)
1.Burak Akın
2.İsmet Bilgiç
3.Mustafa Sütüpak
2004 Doğumlu Genel ( Erkekler)
1.Muhammed Emirhan Uzun
2.Yasin Emirhan Erağca
3.Eren Uluocak
2005 Doğumlu Genel ( Erkekler)
1.Mustafa Rüzgar Ay
2.Ömer Çelik
3.Osman Cihan Ergüden
2006 Doğumlu Genel ( Erkekler)
1.Efe Hakan Öztürk
2.Tuğrul Kızılgül 
3.Sefa Güçlü
2007 Doğumlu Genel ( Erkekler)
1.Arslan Buğra Öztürk
2.Abdurrahman Boyraz
3.Yusuf Sütlü
2008 Doğumlu Genel ( Erkekler)
1.Buğra Şen 
2.Kerem Kabalay
3.Mehmet Güler
xls2003-2004_dogumlu_genel_Tablo_Esitlik_bozma.xls
xls2004-2003_DOGUMLU_KIZLAR_Tablo_Esitlik_bozma.xls
xls2005-2006_DOGUMLU_KIZLAR_Tablo_Esitlik_bozma.xls
xls2005_dogumlu_genel_Tablo_Esitlik_bozma.xls
xls2006_dogumlu_genel_Tablo_Esitlik_bozma.xls
xls2007-2008_dogumlu_genel_Tablo_Esitlik_bozma.xls
xls2007-2008_DOGUMLU_KIZLAR_Tablo_Esitlik_bozma.xls

Banner - Market

tsf market_ban

Search

Bilgi Sistemleri

Lisans Bilgi Sistemi

UKD Bilgi Sistemi

Ulusal Takımlar Bilgi Sistemi

Satranç Oyna

Satranç TV

Satranç Akademisi

Mavi Kale

Satranç Veritabanı



İl Temsilcilikleri

İl Temsilcilikleri

Satranç tahtasında tüm denizlerden daha çok macera vardır.
Pierre MAC ORLAN